Odbiór osobisty zamówień: ESSENCE BISTRO ul. Nadwiślańska 11 KRAKÓW od 10:00-18:00 Kom: 607-07-97-17 E-mail: info@brylamiodu.pl
Matecznik- tu znajduje się mleczko pszczele i larwa przyszłej Królowej

Mleczko pszczele obok pyłku pszczelego, pierzgi oraz miodu stanowi najbardziej wartościowy element diety pszczół. Często nazywane Eliksirem Życia, produkowanym przez robotnice aby karmić młode pszczoły i Matkę pszczelą.

To jaka powstanie pszczoła, zależy w głównej mierze od długości dni karmienia mleczkiem pszczelim. Otóż, królowa pszczela jako jedyna jest nim żywiona przez całe życie a pozostałe pszczoły ( robotnice i trutnie ) wyłącznie kilka dni. Dzięki mleczku pszczelemu Królowa jest większa ( posiada układ rozrodczy, za pomocą którego jest odpowiedzialna za rozwój rodziny pszczelej ) oraz jako jedyna dożywa 5-u lat, natomiast pozostałe pszczoły tylko kilka tygodni !

Mleczko pszczele w diecie człowieka

W świecie pszczelarskim, mleczko pszczele uznawane jest za eliksir Miłości. Co więcej, każdy pszczelarz doskonale wie, że na problemy z erekcją doskonale sprawdza się mleczko pszczele wypite prosto z ula.

W diecie człowiek stanowi niewyobrażalną dawkę witamin i silne działanie odżywcze. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych właściwości .

  • Poprawia Libido u kobiet
  • Zmniejsza ryzyko poronienia kobiet w ciąży
  • Wspomaga w leczeniu lekoopornych depresji
  • Dostarcza energii- niweluje zmęczenie
  • Działa silnie bakteriobójczo
  • Wspomaga erekcję i płodność u mężczyzn

Mleczko pszczele tylko prosto z pasieki

Mleczko pszczele na rynku osiąga zawrotne ceny, dlatego nie dajcie się zwieść producentom oferującym w sprzedaży detalicznej, bowiem wartości odzywce już po kilkudziesięciu godzinach od pobrania z ula maleją do znikomych ilości.

Zatem polecamy wybrać się na pasiekę i poprosić pszczelarza o możliwość spożycia mleczka pszczelego bezpośrednio z mateczników ( bezpośrednio z ula ).

Na zdrowie 🙂

Koszyk

Powrót do góry