Formularz oświadczenia o odstąpieniu oraz pouczenie o odstąpieniu od umowy

W ciągu 10 dni od zawarcia umowy zakupu drogą elektroniczną z brylamiodu.pl, możesz od niej odstąpić bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby to zrobić, poinformuj nas o swojej decyzji, pisząc na adres: rezygnacja@brylamiodu.pl lub bezpośrednio do:

Akati Travel Sp z o.o.
ul. Skawińska 27/5
31-066 Kraków

Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz TUTAJ.

Po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy odeślij do nas towar (w ciągu 14 dni kalendarzowych). Towar nie może nosić znamion otwarcia i użytkowania. Koszt odesłania produktu pozostaje po stronie kupującego. Sklep Bryła Miodu zobowiązany jest do zwrotu wartości towaru wraz z kosztem przesyłki w terminie 30 dni od daty doręczenia formularza o odstąpieniu od umowy.

UWAGA!

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi, gdy zakupiona rzecz została wyprodukowana na specjalne zamówienie konsumenta, według jego indywidualnych potrzeb.

Formularz Reklamacyjny oraz pouczenie o zasadach reklamacyjnych

Jeżeli przesłany przez nas towar jest niezgodny z opisem lub nosi znamiona uszkodzenia lub wady, poinformuj nas pisząc na adres:reklamacja@brylamiodu.pllub bezpośrednio do:

Akati Travel Sp z o.o.
ul. Skawińska 27/5
31-066 Kraków.

Możesz skorzystać ze wzoru formularza reklamacyjnego, który znajdziesz TUTAJ.

Po złożeniu formularza reklamacyjnego odeślij do nas towar (wraz z dowodem zakupu) w ciągu 7 dni. W przypadku uznania reklamacji, sklep Bryła Miodu zobowiązuje się do naprawy usterki, wymiany towaru, bądź zwrotu wartości towaru wraz z kosztem przesyłki. Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 14 dni od dnia przesłania formularza reklamacyjnego.